Skoda Przyjazne Auto

Przyjazne AutoW programie Przyjazne Auto bierze udział kilkunastu Autoryzowanych Dealerów ŠKODA Auto. W ramach programu Przyjazne Auto oferujemy Państwu możliwość dostosowania wybranego samochodu marki ŠKODA, dzięki urządzeniom firmy Guidosimplex, do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Co ważne, nowy samochód zaadaptowany w specjalistyczne oprzyrządowanie w Autoryzowanym Punkcie Serwisowym ŠKODA Auto biorącym udział w programie Przyjazne Auto, nie powoduje utraty gwarancji na samochód!

ŠKODA to marka, która dąży do maksymalnego stopnia zaspokojenia oczekiwań swoich Klientów, ŠKODA to również marka przemyślanych rozwiązań, dlatego nie ograniczamy oferty tylko do ściśle określonych modeli i wersji silnikowych.

Na Państwa życzenie możemy dokonać spersonalizowanej adaptacji niemal każdego samochodu z naszej bieżącej oferty. O szczegóły prosimy pytać Autoryzowanych Dealerów ŠKODA Auto biorących udział w programie, bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego. Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora aut w ramach programu Przyjazne Auto.

Sprawdź mapę Autoryzowanych Dealerów ŠKODA Auto biorących udział w programie: